29 сәуір
Қазақстан Республикасы ІІМ М. Есболатов атындағы Алматы академиясы 2024 жылдың 27 сәуірінде Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындарының курсанттары мен студенттері арасында «Көшбасшы» атты пікірталас сайысын өткізді.

Сайыстың мақсаты мен міндеттері клсідей болды:

- жастар арасында құқық бұзушылықтар жасауға нөлдік төзімділікті насихаттау, парасаттылықты, адалдықты, құқықтық сауаттылықты қалыптастыру;
- жастар, құқық қорғау қызметіндегі болашақ мамандар арасында сендіру дағдыларын дамыту;
- мемлекеттің қоғамдық қауіпсіздігі саласындағы өзекті мәселелерді талқылау, Қазақстан Республикасында жастар арасындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу және алдын алу кезінде коммуникативтік дағдыларды жетілдіру.

Аталған сайысқа Q University атынан қазақ және орыс лигаларында өнер ккөрсеетеетін екі команда қатысты. Олар болшақ заңгер маандығын игерушілер Басонов Берік, Пахраддинов Қажымұқан,Каскулакова Махаббат және Асанов Алибек еді. Сайыс нәтежиесі Q University үшін жемісті болды. Республикамыздың жоғарғы оқу орындарының арасынан үшінші орынды иелендік! Осы себепті командаларымызды шын жүректен құттықтаймыз! Толағай табыстарға жете беріңіздер,алар асуларығыз көп болсын!!!!!